Stabilno stanje povređenih u udesu autobusa kod Sremske Mitrovice

Podeli na društvenim mrežama

Na bolničkom lečenju u Opštoj bolnici Sremska Mitrovica i dalje se nalazi osam osoba povređenih u nedavnom prevrtanju autobusa na putu Sremska Mitrovica – Šabac.

Prema rečima direktora bolnice Vojislava Mirnića, jedan pacijent koji je bio zbrinut u Jedinici intenzivne terapije juče je transportovan u Klinički centar u Beogradu radi daljeg lečenja.

Svi ostali pacijenti, njih osam, smešteni su na odeljenju hirurgije i u stabilnom su stanju, bez neposredne životne ugroženosti.

Lekarski timovi nastavljaju sa praćenjem njihovog zdravstvenog stanja i potrebnim terapijskim procedurama.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *