Tri zlatne medalje za članove Savate boks kluba „Ruma“ na Kupu Vojvodine

Podeli na društvenim mrežama

Članovi Savate boks kluba „Ruma“ ostvarili su izvanredan rezultat na Kupu Vojvodine u savateu, održanom u nedelju, 7. decembra u Novom Sadu. Rumski takmičari osvojili su čak tri zlatne medalje u svojim kategorijama.

Zlato su osvojili:

  • Nikola Klisarić – do 42 kg, kadetska konkurencija
  • Uroš Popović – do 80 kg, mlađi juniori
  • Marko Vidaković – preko 85 kg, seniorska konkurencija

Takmičare su pratili treneri Miodrag Rakić i Ljubomir Damjanović, kao i sudije Anastasija Ikonić, Aleksandar Dikić i Ivan Rajković, uz veliku podršku roditelja i prijatelja kluba.

Savate boks klub „Ruma“, najstariji savate klub u Srbiji, ove godine obeležava 43 godine uspešnog rada, dok su pokrovitelji njegovog rada Opština Ruma i Sportski savez opštine Ruma.

„Tri takmičara, tri zlatne medalje za naše članove – lep završetak još jedne uspešne sportske godine. Sve čestitke sportistima, trenerima i sudijama, uz iskrene želje za još bolje rezultate u 2026. godini“, poručio je trener Miodrag Rakić.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *