Zabrana poseta pacijentima u Opštoj bolnici Sremska Mitrovica

Podeli na društvenim mrežama

Iz Opšte bolnice Sremska Mitrovica saopšteno je da, s obzirom na povećanu učestalost obolevanja od gripa i drugih respiratornih infekcija, uz tendenciju daljeg porasta broja obolelih u narednim nedeljama, od danas stupa na snagu zabrana poseta pacijentima u stacionarnim delovima bolnice.

Odluka je doneta nakon sastanka Komisije za prevenciju i suzbijanje bolničkih infekcija, sa ciljem zaštite zdravlja pacijenata i zdravstvenih radnika.

Zabrana poseta važiće do daljnjeg, o čemu će javnost biti blagovremeno obaveštena.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *