Monodrama autobiografskog karaktera „Da sam ja neko“ u izvođenju Enisa Bešlagića ostavila je snažan utisak na publiku u Kulturnom centru „Brana Crnčević“ u Rumi. Velika sala bila je ispunjena do poslednjeg mesta, a decembarsko veče proteklo je uz smeh, suze i gromoglasne aplauze.
Naizgled lagana tema monodrame prerasta u slojevitu i emotivnu priču koja, kroz humor i iskrenost, ukazuje na besmisao podela i robovanje materijalnim vrednostima. Istovremeno, delo ističe ono najvažnije – život, prijateljstvo i porodicu, ostavljajući publiku dirnutu i inspirisanu.