Marko Vidaković osvojio zlato na međunarodnom turniru „Budapest Open 2026“

Podeli na društvenim mrežama

Marko Vidaković, član Savate boks kluba „Ruma“ iz Rume, osvojio je prvo mesto na međunarodnom savate turniru „Budapest Open 2026“, koji je održan 31. januara u Budimpešti.

Na prestižnom takmičenju nastupilo je više od 270 sportista iz 36 klubova, a borbe su se odvijale na tri borilišta. Srbiju je predstavljalo osam klubova, koji su ostvarili zapažene rezultate.

Vidaković je uspešno branio boje Savate boks kluba „Ruma“, a uz njega je na turniru bio i njegov trener Miodrag Rakić.

– Ovo je odličan početak sezone za naš klub, ali i najlepši poklon za Markov 26. rođendan, koji je proslavio upravo na dan takmičenja. Čestitam Marku na vrhunskom rezultatu i rođendanu, jer je na najbolji mogući način predstavio naš klub i opštinu Ruma – izjavio je Rakić.

Pokrovitelj rada Savate boks kluba „Ruma“ je Opština Ruma.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *