Zbog rekonstrukcije natputnjaka na petlji Pećinci, od subote, 21. februara, biće izmenjen režim saobraćaja.
Tokom izvođenja radova biće zatvorena leva kolovozna traka, dok će se saobraćaj iz smera Beograd – Šid odvijati dvosmerno desnom trakom.
Takođe, biće zatvoreno isključenje sa auto-puta ka Pećincima iz pravca Beograda, kao i uključenje sa petlje Pećinci prema Sremska Mitrovica i Šid.
Kao alternativni pravac vozačima se preporučuje korišćenje petlje Šimanovci.
Završetak radova planiran je do 31. jula 2026. godine, a učesnicima u saobraćaju savetuje se dodatni oprez i poštovanje privremene signalizacije.